analize de sange

02-09-2008
gociman
Nu este medic/terapeut
gociman
Buna ziua. am ointrebare in legatura cu analizele necesare pentru scoala de soferi. Sunt sanse ca la aceste analize sa iasa consumul de THC? ultima oara am luat acum vreo 5 zile si pana atunci acum vreun an. deci nu pot sa zic ca am consumat frecvent. Daca m-as duce maine sa-mi fac analizele ar iesi ceva? Si medicii ar trece pe fisa sau ceva? Multumesc mult. Este urgent.
13 comentarii
0
09-09-2008, ora 00:00
Lara
Nu este medic/terapeut
Lara
Nu, du-te linistit.
0
08-07-2009, ora 16:58
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Ti se depisteaza astfel de substante in sange doar daca ti se fac anumite analize, insa nu-ti recomand sa consumi asa ceva pt ca risti sa...
0
09-01-2010, ora 01:31
rzb23
Nu este medic/terapeut
rzb23
Daca consumi rar niste iarba nu e problema (maxim odta pe luna!)
0
09-01-2010, ora 03:05
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Bineînţeles că nu are voie să consume nimic ILICIT (nu are voie nimeni, nu ar trebui...)...dacă doreşte să devină o "legumă", poate să consume!
ÎNCETAŢI cu IARBA voastră; iarba este pentru ovine, bovine, cabaline, păsări etc., nu pentru omul din HOLOCEN. Nu trăim în era PALEOZOICĂ, fără să cunoaştem cât de mult rău ne poate face tetrahidrocanabinolul, şi orice stupefiant, în general. Şi totuşi, decizia vă aparţine, că doar beneficiaţi de liberul arbitru, uzaţi-l după cum vă doriţi.

Numai bine!


Cu deosebit de multă plăcere şi deferenţă,
Mister NICK;)
0
27-08-2010, ora 19:32
ssendam
Nu este medic/terapeut
ssendam
am o intrebare...dupa cat timp iese din sange mefedrona asta din prafurile legale?
0
30-01-2011, ora 10:29
Purrel
Nu este medic/terapeut
Purrel
Sall ultima data cand am folosit a fost o luna si vreo 1 2 sapt si am facut analizele acum 4 zile snt sanse sa imi iasa ????? va rog spunetzimi rpd ca fierb :D :|
0
30-01-2011, ora 10:30
Purrel
Nu este medic/terapeut
Purrel
Pllllzzzzzz!!!!
0
30-01-2011, ora 13:41
mihaela2012
Nu este medic/terapeut
mihaela2012
dupa cat timp ti se duce din sange heroina??si de exemplu daca iti faci test antidrog...unde se vede mai bine faptu ca ai consumat?in urina sau in sange???
0
31-01-2011, ora 16:40
Purrel
Nu este medic/terapeut
Purrel
Raspundetzi unu va rog frumos !!!!!!!!!!!!!!!! :(
0
01-02-2011, ora 08:11
mihaela2012
Nu este medic/terapeut
mihaela2012
@purrel nu vreau sa te sperii dar ce analize ai facut?pur si simplu de rutina sau cele antidrog?.eu am facut testu antidrog...si mi-a iesit in urina urme de heroina(si nu mai trasesem de 2 sapt)...iar cele la sange nu sunt gata.k mi-am facut si alea tot anti drog.asa k daca ti-ai facut analize normale..nu iti iese nimic..
0
24-02-2011, ora 21:29
polar
Nu este medic/terapeut
polar
in urma cu aproximativ 3 luni am consumat "prafuri", s-a intamplat in 2 randuri (zile), mai multe liniute, a fost ceva ieftin, vreo30 de lei/punguta, nu stiu cum se numesc...as vrea sa stiu daca se mai poate demonstra prin analizel dupa o perioada atat de lunga, care este perioada maxima dupa care se poate afla, as avea nevoie de un raspuns cat mai sigur, vad ca pe aici nu a raspuns nici un medic... stie cineva, ceva, va rog?
0
27-02-2011, ora 03:21
ank0107
Nu este medic/terapeut
ank0107
dupa 3 saptamani prafurile ar trebui sa dispara din sange. poate daca ti se face analiza firului de par sa se mai descopere ceva.
probabil ca cele 3 luni ale tale sunt suficiente ca sa nu mai iasa nimic.

dar nu sunt cadru medical. poate ne raspunde totusi un medic sau cineva in cunostinta de cauza!
0
29-09-2011, ora 20:04
Liniutzaa
Nu este medic/terapeut
Liniutzaa
Daca iti faci analize - normale nu o sa iasa nimic asigur eu la Praff.. :P
eu Exemplu : azi am bagat un 0.5 pure-by magic. ( white ) ! si peste 2 zile am fost la Analize si nu mi'au iesit !:( Mai bne ieseau atunci m'am bucurat enorm aduc aminte am facut cinste la 2 Tovarasii cu 2 g. de Nos cika sa ii cinstesc:( Mai bne iese'au cum am mai spus.. :P :((
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: