Angiom rupt

04-10-2018
aduadu321
Nu este medic/terapeut
aduadu321
Buna ziua, am o dilema in legatura cu un angium ( situat pe abdomen), Sunt programat pentru operatie marti dimineatam, dar azi dimineata m-am trezit cu el rupt, obisnuiesc sa dorm pe burta, iar el fiind situat pe abdomen sa intamplat sa se rupa o bucata din el. Am curatat zona respectiva cu apa oxigenata, spirt etc, pansat. Acuma astept sa se cicatrizeze. Intrebarea mea e in felul urmator : Are rost sa mai merg la spital, dermatolog. sau sa astept pana marti dimineata ? Se poate intampla ceva mai rau decat sangerarea ?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

12-11-2019, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
OptiBac
OptiBac - probiotice adaptate nevoilor tale
Optibac Probiotic zilnic Extra Forte are o concentratie de 20 miliarde de bacterii vii si contine Lactobacillus acidophilus NCFM - cea mai cercetata tulpina acidophilus din lume. Este probioticul ideal pentru persoanele care au urmat un tratament indelungat cu antibiotice, se confrunta cu alergii sau afectiuni digestive. Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Mit: dacă rupi o aluniță faci cancer - adevărat sau fals?
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.