Anticonceptionale
Am 5 luni de când iau anticonceptionale si acum e prima lună când menstruația nu dă niciun semn sa apară, sunt in pauza de 7 zile, a treia zi. Iau logest. Menționez ca am luat mereu la aceeași ora și nu am ratat nicio pastila
2 comentarii
Anticonceptionalele si steriletul produc avorturi timpurii, in primele doua saptamani dupa formarea embrionului. Acesta nu mai poate sa nideze de uter si este expulzat. Folositi prezervativ.
În a patra zi mi-a venit menstruația dar a durat foarte puțin, 2 zile. Ce ar trebui sa însemne?
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 6Mercilon imi opreste menstruatia
- 3Este posibil sa ramana insarcinata?
- 2am facut sex neprotejat cu prietenul meu si mi-a intarziat mestruatia cu 5 zile
- 3mi-a intarziat ciclul aprox 3 sapt jumate. am facut 2 teste de sarcina si au iesit negative...
- 5sarcina dupa avort.help pls!!!!
- 4menstra continue sa imi intarzie
- 1melleva 35...intarzirea menstruatiei
- 6dereglare hormonala?! sau altceva
- 12Durere de burta si menstruatie intarziata
- 0Nu știu ce se întâmpla
- 6Ciclu menstrual intarzie de aproximativ 10 zile
- 3Intarziere menstruatie
- 0E posibil să fiu din nou însărcinată?
- 1Intârziere menstruatie
- 0Menstruatia intarzie 12 zile
- 4Nu îmi vine menstruația !!
- 1Sarcina?
- 0Trebuie repet testul beta hcg?
- 6Menstra indecisa și sperietura legata de sarcina
- 4Pastila de a 2a zi
Mai multe informații despre: Intarzierea ciclului menstrual menstruatia intarziata intarzierea menstruatiei
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
