Anticonceptionale
Buna! as dori sa incep sa iau anticonceptionale dar perioada de menstruatie a trecut si nu vreau sa mai astept pana la instalarea urmatorului ciclu este in regula... ar fi vreo problema din punct de vedere medical? astept un raspuns cat mai repede va multumesc!
2 comentarii
nu inteleg de ce ai vrea sa faci asta... nu ai fi protejata, deci care e rostul?
Buna...vreau si eu sa incep sa iau anticonceptionale Artizia si nu stiu ce sa fac...mentionez ca este pentru prima data cand vreau sa iau si sunt cam in dubiii...am citit prospectul dar vreau sa stiu daca imi afecteaza mai tarziu sarcina sau daca ma afecteaza intr-un alt mod...eu am menstruatia dereglata...va rog imi puteti da un sfatttt...cat mai repede ca ar cam trebui sa imi vina si vreau sa le iau din prima zi daca le iau...va rooooog nu ignorati mesajul...multumesc!
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Anticonceptionale
- 1Sângerări la schimbarea anticoncepționalelor
- 1Clobetazol unguent
- 2Anticonceptionale pt amanarea menstruatiei
- 1Alcool si anticoncepționale
- 1Sunt pe Diane 35 dar ciclul nu vine
- 1Pastila de a doua zi ellaone
- 1Mercilon menstruație?
- 2Întrerupere anticoncepționale
- 0Nu se mai găsesc contraceptive orale Rigevidon