Anticonceptionale Artizia
Iau de 2ani Artizia, le-am luat in fiecare seara nu am omis nici una, doar am incurcat o zi de luni cu alta din alt rand, iar acum in cele 7zile nu am menstruatie, pot fii gravida?in cele 7zile nu am avut contact, un raspuns va rog
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3lipsa menstruatiei - o explicatie, va rog
- 5in urma cu un an am inceput sa am amenoree..
- 3Retinerea ciclului dupa avort spontan
- 3lipsa menstruatiei mai mult de doua luni
- 4Lipsa menstruatiei
- 10lipsa menstruatiei, nu este sarcina
- 6Tensiune 18 si caldura excesiva in corp!
- 0Anticonceptionale si lipsa menstra
- 0Anticonceptionalele Cerazette pot duce la disparitia menstruatiei?
- 4Gravida nu sunt, atunci de ce nu mai am menstruatie??
- 0lipsa menstruatiei
- 4Dureri in timpul si dupa primul act sexual
- 1Va rog, ajutati-ma E posibil sa nu se vada sarcina la ecografie transvaginala?
- 0Amenoreea primara
- 3Ciclu întârziat 3 luni
- 0Lipsa menstruației in pauza de 7 zile a contraceptivelor
- 2Menstruatie absenta, îmi curge lichid alb din mamelon
Mai multe informații despre: absenta menstruatiei
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
