Anticonceptionale pentru acnee
Buna seara, iau de 4 luni anticonceptionale Belara pt acnee si sunt foarte multumita in privinta acneei, dar menstruatia e foarte dereglata si aproape inexistena si nu stiu de ce..si as mai vrea sa stiu daca m-ar putea afecta pe termen lung acest tratament.Va multumesc!
1 comentarii
http://forum.romedic.ro/prod/Marturii_despre_anticonceptionale_083575.html
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3e nevoie de reteta pentru anticonceptionale
- 18Acnee
- 4pete rosii si acnee
- 3care este perioada maxima in care se pot folosi anticonceptionalele?
- 64acneea dispare vreodata?
- 3anticonceptionale si ceai antiadipos
- 6Cicatrici cheloide in urma unor acnee
- 3sucul frutti fresh de grefe si anticonceptionalele
- 1probleme cu acneea
- 3Analize sange, acnee
- 4Diane 35 nu se mai gaseste in farmacie.. ce as putea lua?
- 2anticonceptionale si voma
- 2Acnee spate
- 1Am luat o pastila yaz cu 8 ore mai tarziu ! Risc de sarcina ?
- 3Cicatrici post acnne
- 2Acnee pe frunte
- 1Despre niste bubite si cosuri
- 1Acnee
- 2Tratament naturist pentru acneea hormonala
- 1Interactiune anticonceptionale
Mai multe informații despre: acneea anticonceptionalele
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
