anticonceptionale yasmin + pete maronii pe fata

21-05-2009
anonim006
Nu este medic/terapeut
anonim006
buna ziua,
iau anticonceptionale yasmin de 5 luni si am observat ca am niste pete maroni pe fata se poate sa fie de la anticonceptionale mentionez ca nu am avut niciodata probleme de sanatate.
astept un raspuns daca se poate va rog
va multumesc anticipat
5 comentarii
0
21-05-2009, ora 09:55
dear
Nu este medic/terapeut
dear
buna ziua
se poate sa fie un efect secundar al anticonceptionalelor mai poate fi de la soare sau de la carenta de fier.
0
21-05-2009, ora 15:58
Eri
Nu este medic/terapeut
Eri
daca mi' venit menstruatia in a 4-a zi de la terminarea foliei si nu a 2a sau a 3a cum ar trebuii. sa imi fac griji..?eu ma gandesc ca inca nu s-a obisnuit corpul cu anticonceptionalele sunt in a3-a luna de cand le iau...ce ziceti?(iau anticonc. yasmine)
0
22-05-2009, ora 07:34
anonim006
Nu este medic/terapeut
anonim006
nu ar trebui sa iti faci grij si mie imi vine menstruatia in a 4 zi nu este obligatoriu sa iti vina in a 2 sau a 3 zi
0
22-05-2009, ora 10:35
Eri
Nu este medic/terapeut
Eri
bine...multumesc:)
0
15-06-2013, ora 00:43
mona67
Nu este medic/terapeut
mona67
Buna seara;Fiica mea ia yasmin de cca 2 ani prescrise de medic pentru chisturi pe ovare, dar de curand am citit ca sunt responsabile pentru decesul subit din cauza unor cheaguri de sange a 23 de femei.Vreau sa va intreb sunt sigure anticonceptionale respective ? Va multumesc anticipat pentru raspuns.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: