Anxietate

30-12-2020
Iasmina123456789
Nu este medic/terapeut
Iasmina123456789
Buna ma lupt de ceva vreme cu stari si simptome foarte nasoale care ma sperie foarte rau.Sunt diagnosticata cu anxietate.Am urmatoarele simptome :ameteala dezechilibru cand stau in picioare parca am stari ca si cum as lesina desi nu lesin.Simt ca plutesc parca am o ceata pe ochi si nu ma pot concentra la oameni la obiecte si mi se par ciudate, ca si cum as fi intr o stare de vis permanenta.Mie frica sa nu patesc ceva mie frica sa nu mor caut simptomele unor boli grave si le asociez cu ale mele.Va rog frumos sa ma ajutati cu un sfat
3 comentarii
0
30-12-2020, ora 21:17
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Tratament de la psihiatru si psihoterapie.
0
30-12-2020, ora 22:21
Iasmina123456789
Nu este medic/terapeut
Iasmina123456789
Urmez tratament de 3 luni alrozalam si cipralex
0
31-12-2020, ora 05:42
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Daca ati luat de trei luni acest tratament si nu merge, trebuie sa va adresati medicului pshiatru sa vi-l schimbe. Uneori e nevoie de mai multe incercari pana va gasiti tratamentul corect. Trebuie sa insistati si sa aveti rabdare. Va recomand Seroxat. Este un medicament foarte bun pentru anxietate.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul