are pe penis niste bubite de mult timp... ce ar putea fi?

31-05-2007
pufoasa
Nu este medic/terapeut
pufoasa
buna.stiu ca m-ati mai ajutat odata cu o pb si tocmai de aceea apelez din nou la voi.sotul meu are o pb si anume.de mai mult timp are pe penis niste bubite(el spune ca parca ar fi cosuri, ca daca le stoarce se intampla ca si la cosuri).ma cam ingrijoreaza.noi ne cunoastem de 2 ani, dar abia acum m-am gandit ca poate totusi este o pb si tb rezolvata.poate ma puteti ajuta sa-mi spuneti ce ar putea fi sau macar la ce doctor tb sa mergem:la dermatolog sau ce?ms mult anticipat si sper sa ma ajutati
5 comentarii
0
31-05-2007, ora 00:00
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
In mod cert trebuie sa mergeti la un dermatolog! Probabil ca sotul dvs. face niste chisturi sebacee.
0
20-04-2009, ora 17:30
dannacfd
Nu este medic/terapeut
dannacfd
Fiului meu in varsta de 20 ani, ii apar niste umflaturii foarte mari si tari pe fata care il dor, are un ten acneic si aceste umflaturi sunt rosii si fierbinti.A luat OXACILINA si s-a uns cu baneocin, dar fara prea multe rezultate.Va rog daca puteti sa-mi recomandati un medic dermatolog care ar putea sa - i dea de cap.
Multumesc foarte mult!
0
21-04-2009, ora 18:54
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Din ce localitate sunteti?
0
21-04-2009, ora 20:37
pufoasa
Nu este medic/terapeut
pufoasa
din craiova
0
22-04-2009, ora 17:03
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Puteti sa va adresati Clinicii Dermatologice din localitate.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Bubițe pe penis - cauze, diagnostic, tratament
  •