botriomicom

09-12-2011
andiNo1
Nu este medic/terapeut
andiNo1
buna ziua am fost diagnosticat cu botriomicom la degetul mare de la picior, am suferit 3 interventii chirurgicle in timp de 6 luni si nu se vindeca. zilnic curge pe marginea unghei un lichid rosu. nu se vindeca si ma doare dvs ce imi recomandati?
la 2 zile ma pansez si si ma dezinfectez cu betadina
va multumesc anticipat
2 comentarii
0
09-12-2011, ora 14:28
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
aveti SI diabet??
0
10-12-2011, ora 12:29
andiNo1
Nu este medic/terapeut
andiNo1
nu, nu am diabet
Adaugă un comentariu / răspuns