Bubite la baza penisului ca niste cosuri

11-04-2008
Jaxxon
Nu este medic/terapeut
Jaxxon
Salut!mi'au aparut niste "bubite" zici ca sunt niste cosuri in zona de "deasupra" penisului, adik intre penis si buric dar exact langa penis.nu ma dor, ci doar imi provoaca uneori mici mancarimi.la inceput miau aparut cateva in zona mentzionata dar acum au mai aparut si la baza penisului, ba chiar as putea spune pe penis.initzial am crezut ca sunt niste cosuri dar cand am incercat sa storc 1-2 nu iesea nimic ci doar putzin sange.va rog foarte mult daca puteti sa ma ajutati.
7 comentarii
0
23-04-2008, ora 00:00
danutz1986
Nu este medic/terapeut
danutz1986
Si eu am aceasi problema cum explica Jaxxon.Intrebarea mea este daca puteti sa-mi spuneti cum se cheama boala si cui trebui sa ma adresez, medicului dermatolog sau medicului urolog.Daca se pot trata bubitele fara consult medical(deoarece mi-e rusine)va rog mult sa-mi spuneti si sa ma ajutati cu un sfat.Va multumesc anticipat.
0
04-10-2008, ora 00:00
kent8
Nu este medic/terapeut
kent8
sal am si eu aceias problema va rog sa imi trimiteti si mie reteta pe adera - sau sa imi spuneti mai multe despre aceste bubitze
0
27-02-2009, ora 18:01
kallou
Nu este medic/terapeut
kallou
aceiasi problema o am si eu...si am aflat ca boala asta este transmisibila pe cale sexuala!!:|..ce as putea sa fac sa scap de ea...un tratament sau este cumva nevoie de interventie chirurgicala pt. inlaturarea lor??
0
09-03-2009, ora 22:58
pustiul
Nu este medic/terapeut
pustiul
salutare...ati aflat vreun raspuns despre aceast pb...la inceput am crezut ca sunt de la epilat, obisnuiesc des, dar acum au inceput sa ma sperie.vreun raspuns???
0
12-03-2009, ora 15:20
TusiEU
Nu este medic/terapeut
TusiEU
am si eu o intrebare a aflat cineva raspunsu la problema asta poate sa ma ajute si pe mine cineva cu un raspuns am si eu aceasi problema va rog frumos ca in ultima instanta ma duc ma medic incep sa imi fac griji va rog frumos un raspuns - va multumesc mult
0
10-02-2012, ora 14:04
bitza.valentin
Nu este medic/terapeut
bitza.valentin
buna ziua, , , , am o intrebare, daca imi poate raspunde cineva, , , , , va rog, , , , am facut sex cu o prietena, problema e, ca era la menstruatie si dupa aceea mi-a aparut niste bubite, sau ca un fel de basici, 3 la numar, mentionez nu ma dor, nu ma ustura, etc, , , ce as putea face sa dispara, , , nu as merge la un doctor, de jena
multiumesc anticipat...va rog mult help...asta se intampla acum o luna, , , , , , , , , astept raspuns, , , multumesc
0
18-12-2013, ora 18:02
Anonimul-1
Nu este medic/terapeut
Anonimul-1
Consultati un medic dermatolog, nu mai stiu cum se numeste boala dar am avut aceleasi probleme, bubite mici in zona pubiana, este o boala autoimuna parca, nu are tratament adica ramane in corp, bubitele se ard cu azot de catre doctor, recomandabil purtarea prezervativului sa nu dati boala mai departe. daca veti avea o prietena mai stabila pe viitor trebuie sa o duceti la un control.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Bubițe pe penis - cauze, diagnostic, tratament
  •