bubite rosi pe pielea penisului si testicule

11-01-2015
Antos
Nu este medic/terapeut
Antos
miau aparut de ceva timp pe pielea penisului si a testiculelor niste bubite rosi sub forma alunitelor sau a cosurilor, daca stie cineva lasati un mesaj. mentionez sunt ca cosurile dar rosi, multumesc
9 comentarii
0
11-01-2015, ora 23:45
Popa Alexandru
Nu este medic/terapeut
Popa Alexandru
Buna Seara ! O poza va rog
0
12-01-2015, ora 17:39
Antos
Nu este medic/terapeut
Antos
Va rog sa imi spuneti unde pot sa incarc poza ca nu am putut sa o incarc. Va multumesc.
0
12-01-2015, ora 20:27
Antos
Nu este medic/terapeut
Antos
Acestea sunt "bubitele" acelea rosii si sunt pe pielea penisului(lateral stanga). Va rog daca ma puteti ajuta, va multumesc mult. Poza este aici http://tinypic.com/usermedia.php?uo=nvlS1L5AwLNVE%2F%2ByeyQZioh4l5k2TGxc#.VLQQPWMcbu4
0
12-01-2015, ora 22:37
Popa Alexandru
Nu este medic/terapeut
Popa Alexandru
Din cate vad eu aia sunt negi
Dati cu Condyline 7 zile, de 3 ori pe zi !
0
12-01-2015, ora 22:57
Antos
Nu este medic/terapeut
Antos
unguent sau solutie? Va multumesc frumos ca m-ati ajutat.
0
12-01-2015, ora 23:04
Popa Alexandru
Nu este medic/terapeut
Popa Alexandru
Solutie externa
0
16-01-2015, ora 08:11
unombun
Nu este medic/terapeut
unombun
buna ziua..mi-a aparut o iritatie pe varful penisului, mici bubite rosii, cu o foarte usoara senzatie de mancarime.mentionez ca aceasta iritatie a aparut la aproximativ 3 zile dupa ce am terminat un tratament de 5 zile cu Augmentin.As dori un sfat...cu ce as putea sa ma tratez...
0
16-01-2015, ora 21:30
Antos
Nu este medic/terapeut
Antos
Si eu am patit acelasi lucru cu ceva timp in urma, este din cauza Augmentinului. Am avut in casa crema Canesten si m-am dat cu ea dimineata si seara. Mie mi-a folosit, nu am mai avut treaba de atunci in aceasta privinta. Dar m-am ferit si de Augmentin. Poti sa incerci si tu Canesten -crema.
0
18-01-2015, ora 18:13
unombun
Nu este medic/terapeut
unombun
Am inceput sa folosesc crema Clotrimazol si tablete Nistatina.sper sa se vada rezultate...
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Întreabă un doctor acum!
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Testiculul
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.