Bubite Rosii

06-11-2013
George1999
Nu este medic/terapeut
George1999
Buna ziua, de cateva zile am o problema acum 3 sau 4 zile am avut niste bubite rosii mici si multe care nu dureau, nu usturau, care mi-au trecut peste 2-3 zile dar dupa asta mi-a aparut o secretie alba (smegma ) de vro 3 zile, nu reusesc sa scap de ea am spalat cu sapun si apoi clateam cu apa calduta la dus, Cum as putea scapa de aceasta problema? Multumesc Anticipat
P.S : scuzati, poate s-a mai pus aceasta problema.., am si pielea de sub penis (ata) putin imflamata si o rana micuta pe ea, ma ustura putin cand decalotez
2 comentarii
0
06-11-2013, ora 23:38
ANDUTZA_ANDA
Nu este medic/terapeut
ANDUTZA_ANDA
Buna, iti recomand un dr f bun, dr Kaleshi! Cel mai bine te vede un medic si iti pune un diagnostic si iti da si tratament...e barbat, mergi linistit :)il gasesti undeva la piata 1 mai...cauta pe net
0
06-03-2018, ora 15:57
Roberto Florin
Nu este medic/terapeut
Roberto Florin
Buna-ziua!Am si eu o problema de 2-3 zile mi-au aparut niste bubite mici si rosii pe capul penisului, Nu am facu dragoste niciodata si nu stiu de ce mi-au aparut.Ma ustura si ma mananca in timpul erectiei.Ma ajutati va rog frumos? Multumesc!
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.