Bună seara - Prolaps discal L5. Sunt de operat?

07-06-2023
AlexandraTache
Nu este medic/terapeut
AlexandraTache
În urma unui RMN lombar nativ în concluzie mia iesit Prolaps discal L5 paramedian stang cu ușoară atingere S1 stânga în recesul lateral.Sunt de operat ?Calmante am luat la greu și iau Doreta 75, Arcoxia 90 și Lyrica de 75 nu au nici un efect dacă ma aplec rămân intepenita și îmi amorțește degetele de la picioare mana dreapta dureri mare de spate si solduri și pur și simplu nu mai pot
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns