Tiuit in cap, urechi

20-10-2017
Dumyt
Nu este medic/terapeut
Dumyt
buna ziua domnule doctor numele meu este Mivu robert dumitru am 30 ani si va rog sa ma ajutati cu un sfat momentan sunt in Anglia va platesc imi dati un nr de cont si ca pot trimite niste bani doar pt o simpla intrebare : de cativa ani ma comfrunt cu un tiuit in cap urechi ceva de genul si pot sa va spun ca de cand a inceput sa mi tiuie capul dup o perioada parca ma lasat il auzeam doar daca imi astupam urechile acum sa amplificat il aud tot timpul mai putin ziua noaptea nu ma lasa sa dorm o perioada am consumat Marijuana acum m am lasat as vrea sa stiu daca e Tinitus si ce medicament imi recomandati?? va multumesc
1 comentarii
0
23-10-2017, ora 23:59
Dr. Petre Muresan
Medicina de familie, Cluj-Napoca
Dr. Petre Muresan
In cazul nostru, aceasta problema o tratam in centrul nostru medical prin sedinte speciale. Nu se poate trata prin corespondenta.
dr Petre Muresan
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Efectele indirecte ale COVID-19 asupra tinitusului, o condiție comună manifestată prin „țiuit” în urechi, discutate de cercetători
  • Un potențial tratament pentru tinitus, dezvoltat după două decenii de cercetare
  • Tinitusul sau țiuitul în urechi ar putea duce la pierderea auzului? (studiu)
  •