Probleme sterilet

08-11-2018
Ududoi
Nu este medic/terapeut
Ududoi
Am sterilet pus de 1 an de zile pana acum 1 luna a fost totul ok cu mici dureri dar nu insuportabile din luna Septembrie mi-a vn pe data de 30 automat ma prins și din luna Octombrie și pe data de 27 Octombrie mi-a vn din nou dar bn anteles cu un miros mult mai urat decât de obicei.. problema este k acum ma cam ancearca din nou.. Care ar putea fi cauza????
1 comentarii
0
09-11-2018, ora 08:42
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

este necesar sa va vada un medic ginecolog pentru a pune un diagnostic si a afla cauza, doar din descrierea data de dvs este dific sa va spuna cineva pe internet ce anume ar putea fi.

O zi buna,
Clinica Medicala Marie Stopes International
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.