Candida sau alta problema?

05-11-2018
Bella2
Nu este medic/terapeut
Bella2
Buna seara! Am avut un abces palatinal si am luat antibiotic Augmentin o saptamana. In trecut am facut candida de la antibiotic asa ca acum am luat Nistatina in acelasi timp cu antibioticul, dar doar din a 3-a zi.
Acum am inceput sa am o secretie alba, usor gelatinoasa si abundenta, iar de la clitoris pana la finalul labiilor am ca o taietura superficiala, care ustura foarte tare si pielea dintre picior zona inghinala mi se exfoliaza. Poate da tot o candida toate aceste simptome? Multumesc frumos!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secreții (scurgeri) vaginale albicioase - normale sau nu?
  •  
     
     
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.