Candidoza sau nu?

17-05-2020
AD
Nu este medic/terapeut
AD
Buna ziua prietenul meu a luat timp de cateva zile antibiotic si apoi a facut candidoza..a folosit crema canesten 1 saptamana si a intrerupt tratamentul apoi dupa cateva zile a simtit iar usturime si roseata a inceput din nou sa se dea cu crema canesten si s-a dat timp de 3 saptamani dar inca are usturimi si roseata si cateva punctulete albe nu mai dispar simptomele acestea si acum a intrerupt din nou tratamentul cu crema.. este posibil sa fie si de la crema aceste simptome de usturime si uneori durere ? Sau poate fi altceva sau inca sa aibe candidoza?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.