Candidoza sau nu?
Buna ziua prietenul meu a luat timp de cateva zile antibiotic si apoi a facut candidoza..a folosit crema canesten 1 saptamana si a intrerupt tratamentul apoi dupa cateva zile a simtit iar usturime si roseata a inceput din nou sa se dea cu crema canesten si s-a dat timp de 3 saptamani dar inca are usturimi si roseata si cateva punctulete albe nu mai dispar simptomele acestea si acum a intrerupt din nou tratamentul cu crema.. este posibil sa fie si de la crema aceste simptome de usturime si uneori durere ? Sau poate fi altceva sau inca sa aibe candidoza?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 8pete rosii pe penis
- 2ma ustura vaginul
- 1pete rosii pe penis
- 5de vreo 2 luni am scurgeri foarte abundente si urat mirositoare
- 2analize facute, tratament necorespunzator?
- 2pete maroni... si usturimi vaginale
- 3usturimi vaginale
- 6am usturimi cand fac sex
- 0usturimi genitale si alergie
- 11usturimi si mancarimi chiar in capul penisului + o secretie alba din penis
- 2usturimi in zona genitala
- 2Usturimi vaginale cauzate de rana pe col?
- 2De cateva luni am usturimi si arsuri in zona genitala
- 6Usturimi vaginale
- 2Roseata sub preput cu dureri minore la ejaculare
- 2Usturime contact sexual! Helpp
- 2Usturimi
- 2Pata rosie pe penis
- 4Dureri/arsuri piele penis jumatatea superioara
- 1Pete rosii pe capul penisului
Mai multe informații despre: pete rosii pe penis usturimea in zona genitala