care sunt riscurile?

11-08-2015
Good boy
Nu este medic/terapeut
Good boy
Buna seara!In urma cu aproximativ 2 saptamani am mers la o femeie de moravuri usoare ca sa spunem asa la insistentele unui prieten de-al meu! Stiu ca am facut o greseala dar voi incerca sa nu o mai repet pe viitor! Tipa mi-a facut un oral(neprotejat) circa 7 minute si s-a lasat cu finalizare!De mentionat este ca inainte de actul asta eram virgin!O prima intrebare este:mai sunt virgin? Sunt riscuri mari sa fi contactat ceva neplacut gen orice boala venerica sau mai rau hiv? Sunt foarte speriat si va rog sa nu ma judecati si sa-mi dati un raspuns fara ironii! Multumesc!
3 comentarii
0
19-08-2015, ora 21:35
Aliiinna
Nu este medic/terapeut
Aliiinna
Virgin..n-as mai zice ca esti :D sexul e sex, indiferent de modul in care e facut. Cat despre boli..cred ca cel mai bine ar fi sa iti faci un control la un medic, el este cel mai in masura sa iti raspunda la aceasta intrebare
0
20-08-2015, ora 22:04
Good boy
Nu este medic/terapeut
Good boy
Alina, daca ai putea sa imi spui ce doctor se ocupa cu probleme de genul la barbati (ca initial vroiam sa merg la ginecolog dar mi-am dat seama ca acesta se ocupa doar de femei) si doctorul respectiv este de sex feminin?
0
23-08-2015, ora 11:19
Aliiinna
Nu este medic/terapeut
Aliiinna
Din cate stiam eu, se numesc andrologi :) Dar cred ca poti apela si la un endocrinolog
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul oral
  •