caut ajutor: bubite rosii

24-03-2009
pricopi andreea
Nu este medic/terapeut
pricopi andreea
va rog ajutatima si pe mine datimi un sfat cu bubitele rosii ce as putea sa fac va rog din suflet
8 comentarii
0
24-03-2009, ora 12:34
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Pai, de ce nu mergi la un dermatolog?
sau trimite un ms privat dlui dr. Mihalache, aici pe forum il cauti si ii trimiti, dansul va sti ce sa-ti spuna!
0
24-03-2009, ora 18:51
pricopi andreea
Nu este medic/terapeut
pricopi andreea
si nu stiii cum as putea sa iau legatura cu el io am cautat dar nu am gasit decat sediul unde lucreaza
nu stii cum as putea sa vb cu el aiai pe forum
0
25-03-2009, ora 11:47
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Buna. Il cauti aici pe la subiecte, in special la sectia de boli de piele, dai clic pe id dansului si iti apare jos de tot pe pagina ca poti sa ii trimit un mesaj acelui user. Ii scrii ce ai de scris si dai trimite.
Hai ca nu e greu, te descurci tu.
Succes
0
27-03-2009, ora 20:57
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Pentru pricopi andreea:
Cand ceri un sfat, da mai multe detalii : unde se afla acele bubite rosii, cat de mari sunt, daca te dor, te ustura sau te manaca, daca te-au examinat alti medici, ce diagnostic ti-au pus, ce tratamente ai urmat, etc.
Altfel, nimeni nu isi poate da seama ce bubite ai tu!
0
28-03-2009, ora 19:52
pricopi andreea
Nu este medic/terapeut
pricopi andreea
pentru doctorul mihalache
imi apar pe tot corpul nu sunt chiar mari ca si cum tear intepa o musca, ma mananca, foarte tare si ajung sa imi fac si rani, miau spus ca am alergii la mancare rosii salam in general tot ce cuprinde culoare rosie si e uscat.unii miau spus ca tre sa ma duc la dezintoxicare la ficat.tratamentul erau niste vitamina c calciu lactic si o solutie cu alcool pt mancarime de culoare alba nu stiu exact cum se numeste ca nul mai folosesc ca nu isi facea efectul.
0
29-03-2009, ora 17:10
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Din ce localitate esti ?
0
30-03-2009, ora 07:25
pricopi andreea
Nu este medic/terapeut
pricopi andreea
Sunt din bacau.
0
05-04-2009, ora 20:32
Dr. Dorin Mihalache
Dermatovenerologie
Dr. Dorin Mihalache
Daca ai asigurare medicala, putem face o internare la Spitalul MIlitar din Iasi, pentru investigatii. Daca nu ai, te astept la un consult la Cabinetele medicale Mihalache.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.