ce parere aveti despre produsele de slabit heritage E-lite

05-12-2007
roxanna
Nu este medic/terapeut
roxanna
ce parere aveti despre produsele de slabit heritage E-lite?
7 comentarii
0
07-12-2007, ora 00:00
Tta
Nu este medic/terapeut
Tta
cred k toate produsele de slabit sunt niste porcarii si imediat ce nu le mai folosesti te ingrasi dublu.nu sunt experta in domeniu dar sunt convinsa de acest lucru.in schimb de ce nu folosesti produsele de slabit pe care ni le ofera natura precum merele(la fiecare mar mancat consumi cate 25cal atunci cand il digeri), ananasul sau portocalele.
0
17-12-2007, ora 00:00
12345
Nu este medic/terapeut
12345
este un mit.alimentele cu kcal negative nu exista.fiecare pers consuma diferit cand prelucreaza un aliment...de aceea poate eu spre ex nu consum cu peste 25 kcal peste cat are marul in jur de 54.produsele de slabit au rostul lor.spirulina...ceaiurile.multe altele te ajuta sa iti mentii metabolismul la aceeasi val(dupa 2 zile de dieta scade), si scad pofta de mancare...
0
13-01-2008, ora 00:00
Vivi2008
Nu este medic/terapeut
Vivi2008
Am o parere f. proasta ! Din proprie experienta, merge cu ananas. Succes!
0
16-03-2009, ora 22:06
tobynico2000
Nu este medic/terapeut
tobynico2000
sunt singurele produse cu care am avut rezultate ff bune. am urmat dieta heritage e-lite timp de 6 luni si am avut niste rezultate uimitoare. mai doresc sa urmez aceasta dieta, singurul lucru care ma deranjeaza este faptul ca nu pot face comanda online. poate cu timpul rezolvati si aceasta problema. va urez succes si va multumsc ca existati.
0
31-03-2009, ora 18:11
gabi_justme
Nu este medic/terapeut
gabi_justme
Buna! Care dintre voi stie asemanarile dintre aceste doua produse..Heritage Elite (care mom.nu se mai importa) si Heritage Elite III.Am folosit si Heritage Svelte, dar nu are in nici un caz acelasi efect ca Heritage Elite care nu se mai importa..Vreau sa-mi iau iar un produs, de aceea intreb pe cine stie daca Elite III este la fel de eficient ca si Elite simplu, compozitie...si cat mai multe detalii.va pup
0
14-05-2010, ora 11:49
Melannie
Nu este medic/terapeut
Melannie
Am incercat si Elite III care s-a descurcat binisor, dar in nici un caz nu se comporta ca si vechiul Elite de zi. A aparut de vreo 2 luni Elite Azul, de care se spune ca este foarte asemanator formulei vechi de Elite. Il il iau de aproximativ o saptamana si parca a inceput sa se miste. Are efectul acela energizant ca si cel vechi, parca intrii in priza. Deocamdaca nu am dat mare lucru jos. Speram sa aud mai multe pareri pe aici, sa stiu daca are rost sa continui, flaconul fiind mai mic.
0
17-05-2010, ora 20:47
cuba
Nu este medic/terapeut
cuba
eu am avut rezultate f bune cu e-lite asociat cu e-lie nite: in 3 luni am slabit 10 kg acum 4 ani
datorita unor probleme de sanatate, anul asta am pus vreo 5 kg inapoi, pe care acum vreau sa le dau jos
am incercat azul + e-lite nite - mai am citeva zile si termin primul flacon de azul, dar nu are nici pe departe aceleasi rezultate ca e-lite... adica este energizant, fac sport mai mult si mai cu placere decit de obicei, imi produce sete, dar nu prea simt nimic la reducerea poftei de mincare...
cred ca voi continua cu e-lite III, care isi face efectul in termen mai lung decit e-lite, dar are aprox. aceeasi componenta si daca la asta a raspuns organismul meu, ma gindesc ca va avea efect
oricum, aceste pastile transforma grasimea in energie, care trebuie consumata, deci trebuie sa faceti multa miscare ca sa isi faca efectul
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: