Ce sa fac???

15-10-2013
zuzu.girl18
Nu este medic/terapeut
zuzu.girl18
Am inceput sa iau anticonceptionale Logest de o saptamana. Doctorul mi-a zis ca prima pipupa dn tratament se incepe la o zi dupa terminarea ciclului menstrual si asa am facut. In a cincea zi de cand am inceput sa iau Logest am avut un act sexual neprotejat. Am luat si iau bine pilulele contraceptive si exista riscul unei sarcini? Eu sunt epileptica, insa nu am mai avut crize de 5ani. Iau si DEPAKINE CHRONO, insa doctorul ginecolog mi-a zis ca nu e asta o problema si ca ar trebui sa-si faca efectul pilulele Logest. Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi sau informatii despre astea pentru ca sunt foarte ingrijorata!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns