ceva pe penis

31-01-2010
iuli20
Nu este medic/terapeut
iuli20
prietenul meu are ceva rosu un capul penisului parca sa ros.o luna de zile nu a mai avut relatii si acum dupa 2 ori se act saxual are asa ceva.poate fi de la asta?sau el zicea k atunci cind s-a nascut la baieti de obicei le taie pielea aia de la penis si a zis k nu i-a taiat-o bine, poate fi si asta?nustiu ce are si il deranjeaza.ast parerile voastre.va multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns