chist de ovar torsionat

14-03-2006
ancamarin
Nu este medic/terapeut
ancamarin
acom o luna m-am operat de chist ovarian torsionat !! nu au reusit sa-mi elimine doar chistul asa ca mi s-a scos ovarul stang. Va rog sa-mi transmiteti ce restrictii am si ce perioada!!! Va multumesc
3 comentarii
0
21-03-2006, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
Restrictiile sunt cele pe care mediculcare v-a operat vi le-a zis si care se afla notate si pe biletul de iesire din spital.Perioada de timp este si ea scrisa pe biletul de iesire din spital
0
30-03-2006, ora 00:00
ancamarin
Nu este medic/terapeut
ancamarin
0
27-12-2006, ora 00:00
sweaty_girl
Nu este medic/terapeut
sweaty_girl
am si eu o problema...va rog tare mult sa ma ajutati!pe langa durerile din timpul actului sexual, adica partea de jos a abdomenului, am o durere insuportabila in partea stanga jos a abdomenului.si cand ma doare imi amorteste si piciorul, si ma doare de vreo 2 zile incontinuu...chiar si cand merg simt dureri.va rog spuneti-mi cce sa fac!mi-e frica sa nu fie vreun chist!una din colegele mele a avut aceleasi simptome si a fost la doctor si a aflat ca are chist, a facut si hemoragie...ce trebuie sa fac?please!ajutati-ma
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Chisturile ovariene - important de știut
  • Realizarea atlasul ovarului uman cu rezoluție la nivel celular - un pas spre crearea ovarului artificial
  •