CIROZA SI BOLI PSIHICE

04-11-2011
costel costel
Nu este medic/terapeut
costel costel
AS VREA SI EU UN RASPUNS, DACA SE POATE.AM CIROZA HEPATICA DECOMPENSATA CU VIRUS C, VARICE ESOFAGIENE GRAD 2, SI TULBURARI AFECTIVA ORGANICA MIXTA, TULBURARE DE PANICA, DEPRESIE.SINUZITA MAXILARA SI DE LA GRADUL 2 DE PENSIE MIA DAT GRADUL 3, ESTE POSIBIL ASA CEVA.AM MAI VORBIT CU ALTI PENSIONARI CU CIROZA SI TOT GRADUL 2 LEA DAT.DAR CRED CA LA DOAMNA DOCTOR HARAS SUNT SANATOS,.CAND AM IESIT DIN CABINET AM LESINAT SI AM CAZUT JOS.AM STAT INTERNAT 7 ZILE LA SOCOLA.POT SA FAC CONTESTATIE? SE POATE SA IMI TRIMITETI RASRUNSURILE CINE VREA SI PE E-MAIL.VA MULTUMESC PENTRU INTELEGERE !
2 comentarii
0
04-11-2011, ora 17:34
the_eye
Nu este medic/terapeut
the_eye
Cred ca pentru ciroza hepatica trebuie sa va dea gradul 2. Faceti neaparat contestatie, nu lasati lucrurile asa!
0
04-11-2011, ora 18:04
the_eye
Nu este medic/terapeut
the_eye
Poate va ajuta cu ceva Legea 448/2006:

http://www.fcc.ro/legislatie_448_2006.htm

In principiu precizeaza ca este la latitudinea Comisiei de evaluare a persoanelor adulte cu handicap sa stabileasca la ce grad va incadreaza.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul