Covid-19 după TBC

24-03-2020
Daniela I.
Nu este medic/terapeut
Daniela I.
Buna ziua, rugămintea mea este sa-mi sunteți cum ar afecta acest virus nou plămânii mei, având in vedere ca am avut de 2 ori TBC ! Prima oară la 14 ani si a doua oară in 2018, la 41 ani, cu rezistenta la hidrazida si tratament de 9 luni, finalizat in Aprilie 2019!
As vrea sa știu la ce ar trebui sa ma aștept in cazul unei infectări cu Covid-19 !
Va mulțumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

03-03-2020, ora 11:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Grintuss
Grintuss - Remediul pentru tusea seacă și cea tusea productivă într-un singur produs
Un produs care modulează tusea, fără a o suprima, și care acționează protejând mucoasa, calmând iritația și favorizând eliminarea mucusului. Efect rapid asupra simptomului, dar acționând în același timp și asupra cauzei: iritația mucoasei provocată de agenții infecțioși, dar și a agenților iritanți precum fumul, smogul, praful. Detalii aici
02-03-2020, ora 09:50
Publicitate ROmedic
Administrator forum
TBIPay
Aveţi adesesa pacienți care amână tratamentul deoarece nu își permit costul serviciilor medicale?
Oferiți pacienților opțiunea de a avea grijă de sănătatea lor ACUM și de a gestiona plata MAI TÂRZIU prin TBIPay. Deveniți partener TBI și beneficiați de soluții inovatoare pentru cabinet/clinică. Detalii aici

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.