Codul vindecarii-Tehnica EFT făcută direct din carte fara practicieni

03-02-2022
Verno
Nu este medic/terapeut
Verno
Cartea "Codul vindecarii" a doctorului Alex Loyd a vindecat sau ameliorare probleme de sănătate, emoționale și relațiile sale.Are doctorat în psihologie Alex Loyd iar cartea sa e lăudată de foarte multi oameni cum că i-a vindecat de anumite probleme de sănătate.E o metoda simpla și durează doar 6 minute per zi.
O recomand!Nu aveți ce pierde, este un adjuvant, cartea se găsește în librării dar de.Alex Loyd are și clipuri pe iternet, youtube, pagina The Healing Codes(Codul Vindecarii)

Descoperirile dr. Loyd au fost validate prin teste şi mărturii ale oamenilor din întreaga lume, care au folosit sistemul Codul vindecării pentru a corecta, practic, orice problemă fizică, emoţională sau relaţională, dar şi pentru a avea succes deosebit în carieră.
3 comentarii
2
28-03-2022, ora 11:11
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Bună ziua!

Da, confirm, este o carte EXCEPȚIONALĂ, o recomand și eu. Tehnicile prezentate sunt la îndemâna oricui.
Memoriile celulare distructive și convingerile nesănătoase, printre altele, sunt factori care, în mod clar, pot genera și/sau întreține dezechilibre, tulburări sau boli deosebit de grave.

Multă sănătate,
Mr. Nick
0
03-07-2022, ora 20:20
yom
Nu este medic/terapeut
yom
Buna ziua, as dori niste sfaturi, unde as putea sa va scriu. multumesc..o adresa de email se poate..pe facebook am scris pe messenger dar nu mi ati raspuns...multumesc
0
03-07-2022, ora 21:20
yom
Nu este medic/terapeut
yom
As dori sa vb cu dvs Terapeut Niculae Nicuşor...o adresa de eamil se poate...doresc niste sfaturi.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.