Cos, buba penis

23-07-2013
Qnt
Nu este medic/terapeut
Qnt
Acum 1 luna m-am ras, la baza penisului mi-a iesit ieri dimineata un fel de cos cat un bob de mazare. in seara aia am facut spalatura cu ceai de musetel si am aplicat clotrimazol si fucidin... dimineata sa format 'capul' cosului.. si in capul cosului vad ceva rosu... la baza cosului e putin umflat.. cred ca e infectie... va rog dati-mi niste sfaturi.. orice dar nu medic.. nu operatie... ceva tratament acasa... si nu ma trimiteti la medic va rog. daca considerati ca puteti sa ma ajutati va rog!( o fi vorba despre un furunc? daca da ce pot face ).. sunt foarte atent.. ma dau cu crema de galbenele de 4-5 ori pe zi... si spal cu ceai de musetel caldut
Multumesc mult!
4 comentarii
0
23-07-2013, ora 23:17
bia1
Nu este medic/terapeut
bia1
pai si de ce nu vrei sa te duci la medic? care sunt cauzele?
0
24-07-2013, ora 08:51
Qnt
Nu este medic/terapeut
Qnt
...rusine...si frica de operatie... dar tin sa precizez ca buba respectiva sa spart.. a mai ramas ceva rosu pe piele si putin umflat... o sa aplic un FUCIDIN si ceai de musetel pe + crema de galbenele.
0
24-07-2013, ora 11:29
bia1
Nu este medic/terapeut
bia1
of...stiu ca mi-ai zis sa nu te trimit la medic...dar singur de capul tau mai Rau faci:(..lasa rusinea la o parte si mergi la medic.orice rana la nivelulul organelor genitale ridica suspiciunea de un Bts pe care il poti transmite mai departe partenerei/partenerelor tale sexuale.
0
24-07-2013, ora 11:39
Qnt
Nu este medic/terapeut
Qnt
bia1, ai putea sa-mi dai un mesaj cu o data de contact.. email ?... nu e BTS :) e sigur 100%... incepe sa se vindece :)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.