Cos (galben) pe testicul

29-10-2009
mr.zibit
Nu este medic/terapeut
mr.zibit
Am 15 ani si am observat un cos pe testicul. E deja galben... e unul singur.Nu ma deranjeaza decit la atingere.
Ce ma sfatuiti sa fac?
5 comentarii
0
29-10-2009, ora 21:48
mr.zibit
Nu este medic/terapeut
mr.zibit
Ma gindesc ca poate fi cos sau piscatura nu-mi dau seama. E tare la atingere.
0
30-10-2009, ora 14:08
mr.zibit
Nu este medic/terapeut
mr.zibit
Ceva ajutor va rog!!!
0
31-10-2009, ora 18:16
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Nu te speria prea tare, probabil va sparge cat de curand.maine sa-ti iei un flacon de apa oxigenata de la farmacie si un Baneocin praf. Cand ai observat ca s-a rupt, speli mainile si evacuezi cosul bine, atat cat vei suporta tu, speli cu apa oxigenata, tamponezi cu o compresa din tifon sau putina vata si pudrezi cu praf de Baneocin. Cateva zile speli si pudrezi si va trece. Mentine o igiena intima mai stricta.
0
31-10-2009, ora 19:10
drweather
Identitate neconfirmată
drweather
Nu cumva e o pata fordyce?Ia da/i un search pe imagini gooooooooooogle si vezi daca seamana
0
14-02-2012, ora 13:12
sharkyu
Nu este medic/terapeut
sharkyu
buna ziua am si eu problema cu organul genital. Am avut un cos in zona testicului stang, l-am stors si dupa o luna mi sa facut ca o galma in acelasi loc unde a fost cosul. Nu ma doare dar ma mananca cand il ating. Va multumesc si astept raspuns
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.