Crapatura piele penis

12-10-2011
bogdann107
Nu este medic/terapeut
bogdann107
De vreo luna am o crapatura pe pielea de langa capul penisului. Am cautat ieri pe net si am crezut ca am un inceput de fimoza. Dar eu pot sa imi decalotez penisul, si cand e in erectie si cand e normal, numai ca pielea e putin taiata, se inroseste si curge foarte putin sange daca ma masturbez.
Daca nu ma masturbez totul pare normal, nu e rosu, taieturile nu le mai vad. Am stat 2 saptamani si m-am masturbat sa vad daca mai apar. Au aparut, de ce revin?

O crema pot sa cumpar de la orice farmacie, fara reteta pentru refacerea pielii, elasticitate etc. ?
2 comentarii
0
12-10-2011, ora 15:17
EcnODiagNoStIC
Nu este medic/terapeut
EcnODiagNoStIC
Salut.In primul rand cati ani ai?, Problema ta este de natura fizica, o posibila suprasolicitare, sau pur si simplu ai o piele mai sensibila.Iti recomand crema aquabelle Regenerating Cream de la Calivita, impreuna cu C - Plus Flavonoid tot de la calivita.
-*

(*modificat de admin)
0
13-10-2011, ora 08:48
bogdann107
Nu este medic/terapeut
bogdann107
Am 18 ani.
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.