Crăpături pe gland.

13-02-2017
Anoniim
Nu este medic/terapeut
Anoniim
Am mai avut și înainte aceasta problema cu "crăpături "pe gland dar Cum a fost în trecut este la fel și acum: nu mă doare, nu ustura, nu mă deranjează la atingere, urinare. (De obicei înainte de aceste "crăpături " îmi apare acea secreție alba care se acumulează pe gland și care după câteva zile dispărea pentru ca încercăm să mă spăl astfel încât sa fac sa mai dispară din ea.) De data asta odată cu crăpăturile a apărut și un miros ciudat care nu a mai fost pana acum, pielea de pa gland părea lucioasa dar uscata.  Contacte sexuale am avut doar cu o singura persoana și nu am avut niciodată vreun deranj în timpul actului. Dacă doriți și alte detalii va rog sa mă întrebați în caz ca am omis ceva ce v-ar putea interesa.
3 comentarii
0
13-02-2017, ora 08:05
Dr. Artenie Claudia
Dermatovenerologie, Iasi
Dr. Artenie Claudia
Buna ziua,
Mergeti la un medic dermatolog pentru stabilirea diagnosticului si investigatii.Nu orice afectiune de la acest nivel este transmisa sexual.
O zi buna!
Dr Claudia Artenie
Medic primar dermatolog
0
13-02-2017, ora 14:09
Anoniim
Nu este medic/terapeut
Anoniim
Știu ca este greșit ce întreb acum dar In momentul de față nu am posibilitatea de a mă deplasa. Credeți ca îmi puteți recomanda un unguent ceva?
0
14-02-2017, ora 08:18
Dr. Artenie Claudia
Dermatovenerologie, Iasi
Dr. Artenie Claudia
Buna ziua,
Trebuie sa mergeti la medic pentru stabilirea tratamentului. Puteti folosi doar bepanten unguent.
O zi buna,
Dr Claudia Artenie
Medic primar dermatolog
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.