cred ca am galactoree

29-04-2008
adryenutza29
Nu este medic/terapeut
adryenutza29
buna sunt adryana, am 32 de ani si acun 2 ani am facut hepatita A, dupa tratamentul facut pentru hepatita am constatat ca am o scurgere verziue la san. am crezut ca imi va trece dupa treminarea tratamentului pentru hepatita dar nu a fost asa. insa pentru ca nu am constatat nimic altceva cum ar fi nodulii nu i/am dat importanta.
acum insa m/am hotarat sa merg la medic. au trecut aproape 2 ani, am vazut aici ca se pare ca se numeste galactoree si as vrea sa va intreb oare este prea tarziu. am facut rau ca am intarziat atat?? si ce tratament trebuie facut? mentionez ca nu am si nu am avut niciodata copii, si nici nu am folosit contraceptive orale, am avut timp de 8 ani un sterilet pe care l/am scos anul trecut. si de un an jumatate nu am mai avut relatii sexuale
multumesc.
1 comentarii
0
30-04-2008, ora 00:00
Dr. Adina Mester
Identitate neconfirmată
Dr. Adina Mester
In primul rand a-ti facut foarte rau ca a-ti folosit sterilet daca mai dorita sa aveti un copil.In al doilea rand nu stiu ce legatura are tratamentul pentru hepatita cu galactoreea.In al trilea rand a-ti facut rau ca a-ti stat.In al patrulea rand mergeti la medic cat mai repede. Succes
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.