cresterea sanilor

20-08-2009
beatricealin
Nu este medic/terapeut
beatricealin
de curand am citit pe o pagina de internet ca sau descoperit niste pastile pentru cresterea sanilor. sunt pe baza de plante au doar 3 plante in compozitie si se spune ca actioneaza doar la nivelul glandelor mamare. ingredientele sunt boabele de soia, genisteinul, kudzu, plus niste extracte din plantele astea. as vrea sa stiu dak sa incerc sa iau ce credeti ar putea avea efect? are vreuna din aceste plante reactii adverse? cel mai frica mie sa nu ma ingras. sa fac comanda ce credeti? eu as putea sa va dau si numele si siteul acestei firme da am inteles k nu este voie astept rasp si dak pot va trimit mai multe detalii.
8 comentarii
0
20-08-2009, ora 14:56
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Buna Beatrice,

Nu stiu cat de bune sunt acele pastile, insa iti pot recomanda eu un produs foarte bun: Ulei din seminte de marar pt cresterea sanilor. Iti las un link unde te poti documenta cu privire la acest produs 100% natural!


Multa sanatate si numai bine;)


Cu deosebit de multa placere si deferenta,
Mister NICK;)
0
20-08-2009, ora 15:23
eleni theutokopulis
Nu este medic/terapeut
eleni theutokopulis
eu am auzit la TV ca sunt multe produse de acest gen cancerigene! Deci mare grija!
0
20-08-2009, ora 16:34
bonibon
Nu este medic/terapeut
bonibon
nu stiu daca aceste pastile ingrasa, insa si eu am auzit ca sunt cancerigene asa ca informeaza-te bine si gandeste-te ca daca ar avea efectul promis de ce s-ar mai face zilnic atatea operatii de implant cu silicon?!
0
20-08-2009, ora 20:55
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
De ce se fac zilnic operatii cu implant din silicon? Simplu, pt ca in 30 de minute iti ajustezi singura marimea, pe cand la produsele din plante, risti sa nu ai niciun efect, sau sa-l ai, dar nu marimea pe care o doresti.


Cu deosebit de multa placere si deferenta,
Mister NICK;)
0
21-08-2009, ora 11:38
beatricealin
Nu este medic/terapeut
beatricealin
mersi mister nick interesanta ideea ta mai ales k se poate face acasa si nici nui scumpa insa as vrea sa stiu nu da reactii adverse ca am citit pe net ca are concentratie mare de esterogen mai ales ca eu folosesc si anticonceptionale as vrea sa stiu daca cunosti pe cineva care a folosit si e totul ok ca sincer ma tenteaza mult sa incerc
0
21-08-2009, ora 21:00
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Uleiul din seminte de marar se aplica doar topic prin masaj timp de 10 minute. Tinctura de marar folosita intern este contraindicata in cazul dvs., pt ca in contextul in care folositi si contraceptive v-ar crea niste indispozitii mai mult sau mai putin neplacute si chiar periculoase! Aplicati-va doar o cantitate mica (max. 5 ml) si masati-va cum credeti de cuviinta (de preferat circular). Cereti sfatul si unui medic fitoterapeut, expert in preparate din plante;)


Multa sanatate;)


Cu deosebit de multa placere si deferenta,
Mister NICK;)
0
24-08-2009, ora 12:54
bonibon
Nu este medic/terapeut
bonibon
eu sunt impotriva implantului cu silicon, insa nu am auzit de niciun caz in care s-au marit sanii de la aceste pastile si m-am gandit ca aceasta este explicatia ptr care apeleaza atat de multe la interventia chirurgicala
dar daca stau sa ma gandesc, ai dreptate, Mr. Nick, majoritatea aleg operatia ptr ca vor sa se vada efectul repede si in plus pungile din silicon le scapa si de sanii lasati

o zi buna
0
30-01-2019, ora 19:08
Lydu
Nu este medic/terapeut
Lydu
Fetelor, pt micsorarea sânilor este o alta varianta inafara de operatie?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sânii
  • Auto-examinarea sânilor
  • Metode de ridicare a sanilor fara operatie
  • Estetica sânilor
  • Marirea sanilor - ce optiuni exista?
  • Marirea sanilor cu implanturi mamare - Mamoplastia de augmentare
  • Implanturi mamare - silicon sau ser fiziologic?
  • Mastopexia - Operatia pentru ridicarea sanilor (lifting-ul sanilor)
  • Implant mamar: moft sau necesitate?
  •