Cum sa il satisfac (mai bine)? | Forumul Medical ROmedic

Cum sa il satisfac (mai bine)?

20-02-2012
Kappa_K
Nu este medic/terapeut
Kappa_K
:D Am aproape 17 ani, nu sunt usuratica, sunt cu prietenul meu de 3 ani si ne intelegem foarte bine :). Faza e ca, vreau sa stiu ce alte "smecherii' mai exista pe care le pot face sau practica pentru ca el sa se simta bine - nu ma refer ca sa ii fac sex oral. Cateodata ii faceam masaj pe spate intr-un anumit fel incat ii venea cheful sa facem dragoste. Dar ce alte chestii ar mai putea fi ? :-? Nu prea mai am idei. Astept sfaturile voastre :)
3 comentarii
0
02-03-2012, ora 13:37
dulcele amar
Nu este medic/terapeut
dulcele amar
inceark si u chestii cu catuse leagal la ochi frisk si de ce nu un sex oral
0
31-07-2012, ora 13:05
sokol
Nu este medic/terapeut
sokol
crede'ma :)) daca vrei sa il dai pe spate :* ii faci un sex oral de calitate :)! Bn daca nu te pricepi prea tare nu o sa il dai pe spate din prima...dar cu timpu o sa il cunosti, o sa sti cum ii place si o sa il inebunesti :) asta daca esti fetita desteapta :)!
0
24-08-2012, ora 23:04
Kappa_K
Nu este medic/terapeut
Kappa_K
:D Stiti, am incercat si oral, dar la un moment dat el vrea sa. cum sa zic eu? Sa iau penisul tot in gura si sa misc pielita aia in sus si jos. Fara suparare, dar imi ajunge pana in gat! :D Ce Dumnezeu sa fac, k e naspa sa simt cv asa pe gat...?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Apetitul sexual scade de două ori mai mult la femei decât la bărbaÈ›i, în relaÈ›iile pe termen lung
  • Orientarea sexuală a adolescenÈ›ilor
  •