nisip la rinichi si fiere lenesa

08-10-2015
Bubico 10
Nu este medic/terapeut
Bubico 10
Buna seara!Tatal meu in varsta de 51 de ani a acuzat dureri in partea dreapta sub coaste si in spate!A facut o ecografie abdominala si la spate si a iesti ca are nisip la rinichi si fierea plkna!I-a dat doctorita tratament dar are 3-4 zile de cand il ia si inca il mai doare in dreapta!Are si fierea lenesa!Ce poate sa ia sa i se golesasca fierea?Va multumesc!
1 comentarii
0
10-10-2015, ora 13:49
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Pt nisipul la rinichi dati cautare caseta Alba dreapta sus buton portocaliu Cauta Ceai din radacina de patrunjel.
E un ceai cu gust de supa de pui cu care eu am eliminat tot nisipul din rinichi.
Adaugă un comentariu / răspuns

13-09-2017, ora 09:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici
04-09-2020, ora 14:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Masca Respiratorie KN95

Evită măștile neconforme
Masca KN95 de la Manasana a fost evaluată și testată de peste 50 de medici, poze și concluziile acestora le găsești aici.
14-09-2020, ora 13:40
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Melilax
O microclismă inovatoare pe bază de miere
Melilax de la Aboca, printr-o acțiune de evacuare, induce un stimul non-agresiv de activare a defecației, la care se adaugă o importantă acțiune protectoare asupra mucoasei rectale. Detalii aici

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.