de trei zile nu am erectie regulata

28-09-2013
john claude van dame
Nu este medic/terapeut
john claude van dame
VA ROG CU UN SFAT SA MA AJUTATI SI PE MINE,...de acum 3zile am observat k nu mi se mai scoala regulat, mai ales dimineata.am dormit lanaga o fata acum 1 seara si a incercat in multe moduri sa mio scoale dar degeaba, inainte cand ieram langa o fata imediat mi se scula acum nimic, am incercat si eu dar nimic si inainte cu cateva zile am renuntat la masturbare, mentionez k inainte bausem ceva mai mult, nu inteleg care ar fi cauza.va rog sa ma sfatuiti si pe mine, sunt intro situatie jenanta rau care ma cam traumatizeaza, multumesc
5 comentarii
0
28-09-2013, ora 17:11
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Te-ai masturbat in exces poate...
* nici in ne-exces nu e bine.
0
28-09-2013, ora 18:36
john claude van dame
Nu este medic/terapeut
john claude van dame
am facut si o pauza de cateva zile fara masturbare.zincer este prima data cand am patit asta.tin foarte mult la ea si ma gandesc sa nu fi fost asta problema
0
29-09-2013, ora 17:22
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Eu cred ca problema e de la masturbare.
Da Search "masturbarea" pe Forum Romedic si vezi cati baieti au patit la fel. Vezi si Commenturile de rigoare.
0
30-09-2013, ora 14:41
john claude van dame
Nu este medic/terapeut
john claude van dame
multumesc frumos de sfat
0
16-11-2013, ora 16:19
adirafa
Nu este medic/terapeut
adirafa
ar trebui sa nu te mai masturbezi o vreme(cateva zile)si atunci cand esti langa o fata nu te gandi la problema."ocupa-te de ea"si o sa vezi efectele :)bafta multa!
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.