de trei zile nu am erectie regulata | Forumul Medical ROmedic

de trei zile nu am erectie regulata

28-09-2013
john claude van dame
Nu este medic/terapeut
john claude van dame
VA ROG CU UN SFAT SA MA AJUTATI SI PE MINE,...de acum 3zile am observat k nu mi se mai scoala regulat, mai ales dimineata.am dormit lanaga o fata acum 1 seara si a incercat in multe moduri sa mio scoale dar degeaba, inainte cand ieram langa o fata imediat mi se scula acum nimic, am incercat si eu dar nimic si inainte cu cateva zile am renuntat la masturbare, mentionez k inainte bausem ceva mai mult, nu inteleg care ar fi cauza.va rog sa ma sfatuiti si pe mine, sunt intro situatie jenanta rau care ma cam traumatizeaza, multumesc
5 comentarii
0
28-09-2013, ora 17:11
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Te-ai masturbat in exces poate...
* nici in ne-exces nu e bine.
0
28-09-2013, ora 18:36
john claude van dame
Nu este medic/terapeut
john claude van dame
am facut si o pauza de cateva zile fara masturbare.zincer este prima data cand am patit asta.tin foarte mult la ea si ma gandesc sa nu fi fost asta problema
0
29-09-2013, ora 17:22
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Eu cred ca problema e de la masturbare.
Da Search "masturbarea" pe Forum Romedic si vezi cati baieti au patit la fel. Vezi si Commenturile de rigoare.
0
30-09-2013, ora 14:41
john claude van dame
Nu este medic/terapeut
john claude van dame
multumesc frumos de sfat
0
16-11-2013, ora 16:19
adirafa
Nu este medic/terapeut
adirafa
ar trebui sa nu te mai masturbezi o vreme(cateva zile)si atunci cand esti langa o fata nu te gandi la problema."ocupa-te de ea"si o sa vezi efectele :)bafta multa!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: