despre umar stang

22-01-2013
aniri19
Nu este medic/terapeut
aniri19
Buna ziua,

Am in baietel de 1 an si jumatate, vesel, radem, ne jucam impreuna, nu vorbim, dar intelege totul. Am observat ca a inceput sa ridice umarul stang langa gat, uneori, Ma intreb daca nu e o problema.

Cat a fost mic, pana la varsta de un an nu i-am dat calciu foarte mult, am dat calciu asa cum ne- a spus medicul pediatru, avea fontanela mica. Am vb. azi cu medicul pediatru si ne-a spus ca putem sa ii dam calciu in perioada ianuarie-martie 2*5 ml/10 zile pe luna de osteocare.

Imi puteti spune daca e o problema, ? Va multumesc!
2 comentarii
0
22-01-2013, ora 15:49
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
NU zice chiar NICIUN cuvant?
sa va traiasca sanatos!
0
22-01-2013, ora 15:52
aniri19
Nu este medic/terapeut
aniri19
ba da spune mama, tata, apa cand vrea, si cam atat.
Multumim de urari!
Adaugă un comentariu / răspuns