despre virginitate

16-10-2011
Natally
Nu este medic/terapeut
Natally
Salut tuturor...sora mea a avut relatie pentru prima data cu prietenul ei...mentionez ca in timpul actului sexual nu ia curs nici un pic de singe...mia zis ca dureri au fost..dar in rest nimic nu a observat...mai poate fi virgina sau nu?
10 comentarii
0
16-10-2011, ora 22:22
amelia cristina
Nu este medic/terapeut
amelia cristina
normal in momentul in care o femeie isi pierde virgnitatea trebuie sa sangereze macar un pic, poate ca are un himen elastic care nu se rupe din prima, eu zic ca inca e virgina.
0
16-12-2012, ora 16:31
lytal
Nu este medic/terapeut
lytal
daca e vorba denspre virginitate fizika da pentruka mai are himenul dar in subconstiinta ei adika psihik nu pentruka as simtit acel gust deva al vietii sexuale
0
02-05-2014, ora 21:47
giulia:
Nu este medic/terapeut
giulia:
buna...vreau si eu niste sfaturi. am 14 ani si ma intilnesc cu un baiat de 19 ani... mereu cind stau cu el simpt in vaginu meu parca merg furnicile si imi curge un lichid alb mereu..ce poate sa insemne asta?
nu vreau sa intretzin relatzi sexuale pt ca incas mika da el continue sa-mi tot spooona despre acest lukru...sunt confuza am nevoie de sfaturi
0
08-05-2014, ora 21:24
giulia:
Nu este medic/terapeut
giulia:
va rog un sfat urgent
0
09-05-2014, ora 16:22
Alessandra 20
Nu este medic/terapeut
Alessandra 20
in primul rand Natally exista posibilitatea sa nu mai fie virgina sora ta spun asta pt ca nici mie nu mia curs niciun pic de sange si daca dupa 6 ani de viata sexuala in care nu mi-a curs sange mai sunt inca virgina inseamna ca am un himen al naibi de elastic.iar dupa sa-i raspund Giuliei acele chestii pe care le simti si lichidul care iti curge e perfect normal te excita baiatul, desi tu nu vrei sa faci sex cu el corpul tau vrea, mult noroc
0
10-05-2014, ora 10:10
giulia:
Nu este medic/terapeut
giulia:
alexandra e normAl la virta mea corpu meu sa vrea sa faca sex ?
0
16-05-2014, ora 22:02
giulia:
Nu este medic/terapeut
giulia:
eeeee nomal?
0
23-05-2014, ora 18:32
Psiholog Stefan Liviu
Psihologie, Ploieşti
Psiholog Stefan Liviu
Pari matura in gandire giulia, nu esti pregatita sa incepi o viata sexuala. Ai o varsta frumoasa si e bine ca ai o judecata asa.
0
03-06-2014, ora 11:22
giulia:
Nu este medic/terapeut
giulia:
pai par dar totusi nustiu ce sa fac.. daca as incepeo viata sexuala parintzi mei ar fi foarte suparatzi. dar el tot incearca sa ma convinga...nustiu ce sa fac ?:( un sfat te rog.
0
08-07-2014, ora 18:08
ioana5789
Nu este medic/terapeut
ioana5789
nu ceda daca nu vrei.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: