deviatie de sept cta

30-07-2009
miha77
Nu este medic/terapeut
miha77
Trebuie sa fac operatie de deviatie de sept. Va rog sa-mi spuneti daca este cineva din constanta si il cunoasteti sau v-ati operat la dr. loghin victor, cum va simtiti si daca operatia a decurs ok.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns