Dezvirginare imposibila

23-05-2014
Leahjuffie30
Nu este medic/terapeut
Leahjuffie30
Am o mare problema, si chiar am nevoie de niste sfaturi. Am 17 ani si 10 luni si am incercat sa imi incep viata sexuala cu omul pe care il iubesc de 3 ani... fara succes insa. Am incercat din februarie pana acum de 6 ori, de fiecare data a durut foarte tare, si mi-a curs sange (chiar si la 2-3 zile dupa o incercare). Am incercat cu lubrifiant, am incercat sa beau ca sa nu mai simt durerea, am incercat sa ma tin de perne si sa urlu si sa astept sa se termine. De fiecare data sunt excitata, dar paralizez cand ma gandesc la durerea care urmeaza. M-am gandit sa imi fac o operatie de himenotomie(indepartare a himenului), sau sa folosesc eu un spray care sa imi amorteasca zona, si sa nu mai simt astfel durerea aia. Ce parere aveti despre aceste solutii? E o problema foarte grava pentru mine, deoarece ma simt dezamagita de mine ca nu reusesc, si am avut chiar o criza de plans necontrolata dupa ultima incercare. Va rog sa imi raspundeti, e foarte important pentru mine. Va multumesc anticipat, o zi buna!
2 comentarii
0
15-11-2020, ora 01:19
Cris252002
Nu este medic/terapeut
Cris252002
Hei, am exact aceeiasi problema, si as vrea, daca vrei si tu, sa vorbim, imi poti raspunde la comentariu daca il vezi si dupa ne hotaram unde ai prefera sa vorbim, daca vrei bineinteles
0
12-12-2021, ora 00:39
Ancuț
Nu este medic/terapeut
Ancuț
Cris252000-Ma poți ajuta să găsesc o soluție pentru dezvirginare, am aceași problema ca și fața pe care te-ai oferit să o ajuți.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: