digestia
Buna ziua, am inceput cu varsaturi, frisoane si probleme cu digestia.Azi dimineata la ora 4 am luat un taxi si am plecat la spitalul Militar din Brasov la urgente, mi-au luat tensiunea si febra si au zis ca nu au ce sa imi faca sa merg la boli infectioase.Imi puteti spune unde sa merg nici nu pot sa ies din casa. Va multumeac
3 comentarii
Buna ziua! La urgente ar fi trebuit sa va faca analize( HLG, ionograma, amilaza serica, lipaza ), Radiografie pulmonara, ecografie abdominala, ulterior sa decida ce diagnostic au stabilit si ulterior sa va indrume catre o alta specialitate.nu aveti ce sa faceti decat sa va prezentati la medic.
Multa sanatate!
Multa sanatate!
Poate fi un inceput de anxietate somatizata daca nu se gaseste altceva obiectiv la investigatii !
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 68va rog... cine are aceleasi simptome sa ma ajute!
- 6am ameteli foarte puternice, ce ma face sa transpir puternic
- 5Diete pentru cei cu boli digestive
- 2probleme cu digestia?
- 5Stare subfebrila prelungita, frisoane, transpiratii de 6 sapta
- 18tuberculoza
- 3senzatii de arsuri in ochi si in zona genitala
- 6Sa fie apendicita?
- 0Probleme digestive?
- 7Nu stiu nici doctorii ce boala am!
- 0frisoana fara febra la prescolar
- 0Probleme cu digestia
- 3Probleme ale tractului digestiv
- 1Frisoane si febra in timpul noptii
- 2diagnostic CT
- 2sufar de constipatie cronica si de aprox 5 ani beau ceaiuri si iau diverse medicamente zilnic
- 3Vomit dupa ce mananc!
- 1Infecție bacteriana, internare, nu se confirma
- 1Frisoane de 2 zile
- 0Tumora benigna suprarenala
Mai multe informații despre: Varsaturile Digestia Frisoanele
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: