Disconfort buric
De 2 zile mi s-a format ca o alunita moale pe un perete interior buricului. Simt un disconfort chiar in buric, dar interior, sub buric, ca si cum ma tine. Ca si cand ai contractura musculara. Daca am facut poza cu zoom, se vad niste bubite albe la baza biricului. E normal? E posibil sa am puroi? Sau ce imi recomandati? Multumesc.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 8Dureri sub ombilic
- 5Psoriazis si dureri articulare!
- 7rare oua de Ascaris si rare chisturi de giardia
- 4Jena la buric. Ajutati-ma va rog!
- 0Durere/Intepatura ombilic dupa efort fizic
- 1Va rog sa îmi spuneți si mie niste cauze pentru durere de buric!
- 4Buric iritat
- 2Buba, umflatura ciudata in Buric !?
- 1Hernie sau altceva
- 1Interiorul buricului umed si urat mirositor
- 0Buricul bebelusului nu este închis complet
- 5Durere în partea dreapta sub coaste
- 1Gastroenterita, dureri de burtica de care nu mai scăpăm
- 13Durere abdominala veche Un răspuns vă rog frumos!
Mai multe informații despre: Ombilicul durere buric
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: