Dotarea mea nu este destul de mare.

11-01-2019
johnnym980
Nu este medic/terapeut
johnnym980
eu ma numesc dirk, si am 30 de ani si o inaltime de 1, 92 m, si o greutate de 125 kg, blond cu ochi albastri, bine construit la sala de fitnes, partenera mea pt sex, are 28 de ani , 1, 80 m si 70 kg, spune ca penisu meu este prea mic pt ea, la cei 31 cm ai mei, adica a penisului meu in erectie, 31 cm lungine 31 cm grosime, circumferinta, nu este suficient, vrea mai mult de 35 de cm, partera mea este dornica sa vada penisuri adevarate la lucru, ce as putea face eu sa fie multumita de penisu meu asa cum este?
1 comentarii
1
11-01-2019, ora 21:04
Steve.the.great
Nu este medic/terapeut
Steve.the.great
Fa-i cunostinta cu un magar !
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
Aplicația Activ (by ROmedic)
Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.