Dupa 1-2 min. imi pierd erectia - ce se intampla? | Forumul Medical ROmedic

Dupa 1-2 min. imi pierd erectia - ce se intampla?

16-04-2010
juvaeru
Nu este medic/terapeut
juvaeru
buna ziua.am 19 ani...mi-am inceput viata sexuala acum 3 ani.pana acum am intretinut raporturi sexuale cu fosta mea prietena...si totul a fost ok din toate punctele de vedere.de 3 saptamani sunt insa cu alta fata.azi am avut al 2-lea contact sexual cu ea.si am o problema.avem parte de preludiu.am erectie buna.insa cand o penetrez...dupa circa 1-2 minute.imi pierd erectia.ce se intampla.???imi place mult fata...si arata si foarte bine.in schimb ea e mult mai umeda mereu decat fosta mea prietena.se poate se fie de la asta...?ce sa fac ca sa ne fie bine si sa fim amandoi multumiti????.VA E AJA GREU SA MA AJUTATI SI PE MN?????
7 comentarii
0
17-04-2010, ora 00:00
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Mergi la farmacie homeopata si cumpara remediul homeopatic Lycopodium CH9si suge o granula, o zi da o zi nu. Evita cafeaua in acest timp. Remediul costa 6 lei si are sansa de 80% de a te ajuta.. Ai rabdare cateva zile (7-14) pana isi face efectul si daca te ajuta scrie aici si daca nu mergi la un medic homeopat.
Daca dupa 3 saptamani nu are nici un efect il lasi. Cand totul e normal din nou nu il mai iei. Il repeti numai la nevoie caci daca trece inseamna ca te-a vindecat. Succes.
0
17-04-2010, ora 00:01
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Vezi ca numai anumit farmacii au remedii homeopate. Unde locuiesti ?
0
17-04-2010, ora 09:33
juvaeru
Nu este medic/terapeut
juvaeru
locuiesc in bucuresti.mz mult pt sfat chair sunt destul de disperat de chestia asta pt k sunt destul de tanar si nu inteleg ce se intampla.dar ce vroiam sa zic.nu e posibil k asta sa se intample k ea e foarte uda si eu nu simt frecare:( ???
0
17-04-2010, ora 13:19
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Ba da, dar asta e o chestie psihica si ejacularea precoce e o preoblema pshica si nu organica iar Lycopodium actioneaza si acolo.
0
17-04-2010, ora 14:04
juvaeru
Nu este medic/terapeut
juvaeru
stai k nu ai inteles.eu nu am problema cu ejacularea.deci.am erectie tare.insa cand o penetrez.pt k e ff umeda si nu simt frecare mai deloc.imi moare penisul...adica imi dispare erectia...dar nu imi dau drumul.doar imi moare penisul.pt k dak nu simt frecare nu ma excit sa stea ridicat:(
0
19-04-2010, ora 23:40
silica
Nu este medic/terapeut
silica
nu stiu ce sa zic in cazut tau... si mie mi se mai lasa cateodata... dar doar daca ezaculez, si dupaia o luam de la inceput... ma mai tine vreo 15 minute, mi se lasa putin, da dupaia isi revine si pot continua.
0
21-04-2010, ora 19:58
juvaeru
Nu este medic/terapeut
juvaeru
azi m-am depspartit de ea...pt k am incercat de 2 ori...si de 2 ori a fost aceeasi problema.din toti docorii de pe site nici unu nu m-a ajutat...desi le-am lasat si mesaje pe privat.in fine...o sa incerc cu alta si sper sa nu mai fie problema asta
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: