Dupa ejaculare ma ustura penisul.

27-11-2007
Ariana M.
Nu este medic/terapeut
Ariana M.
Dupa ejaculare ma ustura penisul si fug imediat la baie sa ma spal. Penisul nu e rosu si nu are niciun fel de brobonele.
Sotia mea nu are nicio problema, nu o ustura si nu are niciun fel se simptom.
Poate puteti sa ma ajutati cu un raspuns. Multumesc.
3 comentarii
0
27-11-2007, ora 00:00
online clinic
Identitate neconfirmată
online clinic
Poate e o infectie urinara si atunci ai de facut o cultura de secretie uretrala cu antibiograma.Daca nu e infectie si usturimile persista poti face o consultatie la noi -*



(*modificat de administrator)
0
27-11-2007, ora 00:00
olimpus2007
Identitate neconfirmată
olimpus2007
Va recomand sa faceti o urocultura la un laborator ca Medicover.Daca aceasta va fi pozitiva va va da si antibiograma.V-as ruga sa-mi spuneti de cand acuzati aceasta simptomatologie.
0
31-05-2011, ora 17:36
PorojanMarian
Nu este medic/terapeut
PorojanMarian
buna ziua am si eu o problema daca mi-ar raspunde vrun medic as fi onorat am 18 ani si de cateva zile cand urinez ma ustura pielea penisului este iritata si crapata cea care acopera capu " si abea o pot decarota din cauza usturimei precizez ca am avut contact sexual cu prietena mea dar mereu mam spalat cum trebuie si precizez ca de 2zile ma spal cu ceai de musatel daca ar fi ceva mai grav imi puteti recomanda un medic sau o clinica ? va multumesc anticipat astept un raspuns daca se poate
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: