durere an gat

23-02-2010
proasta
Nu este medic/terapeut
proasta
de 2 saptamani tusesc acum mai mia trecut cu tratment dar mia aparut iar o durere an gat ma doare f rau ce pot face? de la ce este? multumesc
1 comentarii
0
23-02-2010, ora 08:03
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
mergi la unm edic ORL.. sa vada daca este faringita.. sau amigdalita.. si de ce fel!
nu poti trata o durere in gat fara sa stii ce provoaca acea durere!
Adaugă un comentariu / răspuns