Durere faringiana unilaterala

19-08-2015
antonianica
Nu este medic/terapeut
antonianica
Buna ziua. De ani de zile.ma confrunt cu probleme in sfera orl. Am 32 de ani, in urma cu un an mi sa facut amigdalectomie. In ultumul an 3 ori am.avut sinuzita frontala. Cel putin asta era diagnosticul dupa radiografia. In Urma cu doua luni m-am.prezentat la medicul orl-ist deoarece am avut intepaturi in gat doar partea stanga si in limba. Am primit tratament pentru glosita. Simptomele au disparut. Acum de 5 zile simt intepaturi in urechea stanga si in gat tot doar pe partea stanga. Respectiv la nivelul gatului senzatia de arsura, doar in stanga.La deglutitie in gol.adica doar saliva simt o durere taioasa. In schimb la alimentatie nu simt nici o jena. Imi puteti spune daca este posibil sa fie ceva grav? Mentionez ca nu am gatul rosu, nu tusesc. Va multumesc
1 comentarii
0
20-08-2015, ora 23:19
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
ai citit ce am scris pe forum despre refluxul gastro-esofagian
si cum afecteaza problemele gastro-esofageane,. mucoasa faringiana si cavitatea bucala
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
24-10-2022, ora 15:20
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Medic ORL online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 400 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.