dureri abdominale

29-06-2014
cristinutza29
Nu este medic/terapeut
cristinutza29
Buna ziua.De vreo 2 luni ma cam doare burta ca la ciclu..desi nu sunt in perioada respectiva..ma doare si spatele...ciclul e normal...insa de cateva zile simt o umflatura in dreapta jos..la ovar sau langa ovar...poate fi o infectie?sarcina?teste am facut si au iesit negative..am si o secretie la o sapt dupa ciclu, inodora si incolora..ca o gelatina...Nu am precizat..in luna februarie am facut un avort. Pana acum nu am mai avut probleme de genul.
2. Am un baietel de 3 ani si jumatate...pe care l-am alaptat cam 4 luni...eu si acum am colostru daca ma apas pe sani...e normal?ce ar trebui sa fac?multumesc
1 comentarii
0
01-07-2014, ora 08:09
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

Poate fi vorba de o dereglare hormonala, in cazul acesta este necesara vizita la un medic endocrinolog si apoi la un medic ginecolog.

O zi placuta!
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.