dureri abdominale in vezica

18-12-2011
clover
Nu este medic/terapeut
clover
Buna,

De 2 zile am o senzatie de durere permanenta in vezica, sau cel putin acolo cred ca e. Senzatia de durere e aceeasi senzatie care o ai atunci cand trebuie sa mergi la baie (pt scaun) si te abtii o perioada prea mare, si atunci simti ca un cutit in vezica, de nu mai poti merge. aceeasi senzatie o am eu de vreo 2 zile, si parca incet incet creste tot mai tare.

Sa-mi fac griji? Ce ar putea fii?
2 comentarii
0
19-12-2011, ora 12:39
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Daca persista mergi la medicul de familie, nu suna bine.
0
20-12-2011, ora 09:22
clover
Nu este medic/terapeut
clover
era evident ca voi merge la medic, intrebam un sfat ce-ar putea fii. oricum, am fost si am fost depistat cu infectie urinara. mi-au dat sa iau ciprofloxacin si vreau sa zic ca dupa 2 pastile luate ieri, azi ma simt mai bine iar durerea nu mai e asa profunda. nu ma asteptam sa-si faca asa repede efectul.

multam la toti de ganduri si sfaturi.
Adaugă un comentariu / răspuns

09-10-2019, ora 13:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Optibac
OptiBac Probiotic în tratament cu antibiotice
OptiBac reface flora intestinală dezechilibrată de un tratament cu antibiotice. Datorită expertizei vaste în domeniul microbiologiei, fiecare produs Optibac are la bază tulpini diferite de probiotice care colonizează anumite secțiuni ale intestinului în funcție de afecțiunea pentru care sunt administrate. Detalii aici
13-09-2017, ora 09:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.