dureri de cap, greata, voma, dureri de burta

11-10-2009
RALUKA12345
Nu este medic/terapeut
RALUKA12345
Buna seara...este duminica dimineata si cam de 2 zile ma simt rau...in sensul ca vineri si sambata dimineata m-am trezit pur si simplu ca sa ma duc la toaleta si sa vomit...ma doare capul...am avut la inceput si febra.im este rau...am avut niste arsuri la stomac...acuma pur si simplu ma deranjeaza stomacul si nu stiu ce poate fi.la inceput cand ma simteam rau si cand incepusem sa am febra credeam ca am luat gripa...dar pana acuma nu am nasul infundat si nici nu ma doare gatul...de sambata dimineata am inceput sa am si diaree.daca si maine nu imi trece luni ma voi duce la medicul de familie...sa vad care este treaba.mie sincer nu imi plac spitalele si.nici doctorii...si tare imi este frica aceste ceva grav pentru ca nu m-am simtit asa niciodata...va rog daca are cineva o idee ce poate fi...sau un sfat..ceva.Din suflet va multumesc!
7 comentarii
0
11-10-2009, ora 01:12
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Te poate ajuta imediat un remediu homeopat. Mergi la un medic homeopat mai bine, alopatia iti va dauna cu mare siguranta iar analizele pot da rezultate negative, vei pierde timp si nervi. De gasit remediul homeopat pt. ce ai este f. usor la un homeopat si nu trebuie sa umbli nici prin spitale nici sa faci analize.
0
12-10-2009, ora 18:03
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Da-mi id-ul tau de la messenger si te pot ajuta !
0
12-10-2009, ora 18:08
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Ai facut tratamentul pt. candida inainte sa-ti apara problemele acestea, asa cum spui in alt posting ?
0
24-11-2009, ora 04:32
bubica
Nu este medic/terapeut
bubica
aceleasi simtome le am si eu de ieri ma simt rau. totul a inceput de la niste frisoane apoi mai sprenseara cu febra si dimineata cand m-am trezit ma durea burta aveam crampe si scaunul moale, si de durerea de cap nu va mai zic, ingrozitoare cand ma ridic de pe pat sau ma aplec simp asa o presiune si o durere care se impanzeste in tot capul, va multumesc anticipat pt raspunsur
0
28-12-2009, ora 21:25
roxana_gabriela89
Nu este medic/terapeut
roxana_gabriela89
buna ziua!!de 4 zile ma doare capul foarte tare.simt o presiune intre tample extraordinara.iau Tador, insa dupa cateva ore dupa ce trece efectu lmedicamentului durerea apare iar.ce se intampla?despre ce se poate vorbi?o sinuzita?un vas de sange spart la cap?de mentionat faptul, ca m am suparat foarte tare in seara in care au inceput durerile...unde sa ma duc?la neurologie?sau orl?multumesc anticipat.
0
07-01-2010, ora 12:16
artemiza
Nu este medic/terapeut
artemiza
buna ziua de ieri mie rau cu stari de voma ameteli si frisoana am mancat ieri pui cu cartofi la cuptor si imesdiat mi sa facut rau ce pot face? va multumesc
0
13-02-2011, ora 12:54
mada26
Nu este medic/terapeut
mada26
buna..in ce stare va aflati?s0a imbunatit starea dvs de sanatate?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Migrena postcoitală
  • Durerea de cap
  • De ce apar durerile de cap (migrenele)?
  • Greața în sarcină
  • Durerea de cap după somn
  • Dieta săracă în carbohidrați ar putea reduce migrenele
  • De ce apare greața în sarcină?
  • De ce burta femeilor are o formă diferită față de cea a bărbaților?
  • Senzația de greață după masă - afecțiuni posibile
  •